Cieszymy się, że zawitałeś do naszego sklepu LaPampas! Stworzyliśmy go specjalnie dla wielbicielek stylu Boho, chcących połączyć różne elementy tego stylu w swoim wnętrzu. Znajdziesz u nas rozmaite gatunki trawy pampasowej (zarówno prawdziwej, jak i sztucznej), autorskie bukiety z suszonych kwiatów oraz dodatki do domu w stylu Boho takie jak plecione kosze, makramy, kwietniki i tekstylia.

Aby zaoszczędzić Twój czas, połączyliśmy niektóre produkty w zestawy — w ten sposób możesz sprawdzić jak różne elementy współgrają ze sobą i kupić gotową aranżację Boho. Nie musisz poświęcać czasu na samodzielne przeszukiwanie różnych stron i dobieranie
dodatków tak, żeby do siebie pasowały.

Nasze trawy pampasowe pochodzą z naturalnych upraw w Azji. Jesteśmy bezpośrednim importerem, dzięki czemu możemy oferować produkty wysokiej jakości w lepszych cenach. Ciągle pracujemy nad jakością naszych produktów i urozmaiceniem asortymentu.


Założycielka sklepu — Alina — ukończyła dedykowany kurs poświęcony tworzeniu naturalnych dekoracji z suszonych kwiatów. Dzięki temu możesz znaleźć u nas autorskie kompozycje i otrzymać profesjonalne porady przy wyborze bukietów.
dodatków tak, żeby do siebie pasowały.

 

Uwielbiamy naszą pracę i wierzymy, że nasze produkty pomogą Ci udekorować swój dom i stworzyć przytulne wnętrze z odrobiną magii Boho!

Zaufali nam